Dom główny

Powierzchnia naszego domu to ponad 400 m2 obejmująca 4 pokoi do wynajmu (w tym jeden 4-poziomowy apartament)

Piętro 1 – Pokój nr 2 o powierzchni 34 m2 posiada 5 wygodnych łóżek pojedynczych, które można w dowolny sposób aranżować (łączyć w podwójne łóżka lub rozsuwać). Pokój zawiera również piękną łazienką, w której staraliśmy się zachować stare belkowania pochodzące sprzed 200 lat. Łazienka posiada wannę z prysznicem oraz widok na Karkonosze. Na podłodze znajduje się drewniana sosnowa podłoga.

Piętro 1 – Pokój nr 3 o powierzchni 28 m2 jest wyposażony w łóżko podwójne typu King bed  i rozkładaną kanapa z możliwością spania; w pokoju zachowaliśmy liczne drewniane elementy konstrukcji. Na podłodze mamy dębową deskę. W pokoju znajduje się łazienka z wanną z prysznicem.

Piętro 1 – sień/ salon pomiędzy pokojami 2 i 3 znajduje się 32m2 wspólna przestrzeń z kanapą i wejściem do pokojów na poddaszu; zadbaliśmy, żeby zachować drewniane elementy konstrukcji a podłoga została wyłożona dębową deską. Ta przestrzeń to dodatkowe 2 miejsca do spania na rozkładanej kanapie. Idealne dla niespodziewanych gości.

Poddasze – Pokój  nr 4 o powierzchni 32 m2,  jest wyposażony w łóżko podwójne typu King Bed oraz 3 łóżka pojedyncze; pokój posiada zachowane drewniane elementy konstrukcji szczytu dachu, dębową podłogę a także piekny widok na pasmo Karkonoszy oraz Grzbiet Kamienicki. Dodatkowo w pokoju zawieszona jest huśtawka dla relaksu gości. Łazienka wyposażona jest w prysznic.

Poddasze – pokój  nr 5 o powierzchnii 32m2, jest wyposażony w łóżko podwójne typu King Bed oraz 3 łóżka pojedyncze; pokój posiada zachowane drewniane, szczytowe belkowanie; Łazienka wyposażona jest w prysznic.

Apartament– to coś specjalnego i unikatowego – składa się z trzech poziomów: kuchni i toalety z wyjściem na szeroki taras z widokiem na ogród; salonu o wielkości 33m2, w którym znajduje się m.in. koza opalana drewnem oraz rozkładana kanapa a także antresoli 13m2, gdzie ulokowane jest 1 łóżko pojedyncze; z antresoli roztacza się przepiękny widok na Góry Kaczawskie, nazywane również Krainą Wygasłych Wulkanów; do apartamentu dołączamy również pokój nr 5; zamykamy go wtedy od sieni i środkowych schodów. Dzięki czemu tworzy się wspaniały apartament, z własną w pełni wyposażoną kuchnią, tarasem, licznymi możliwościami aranżacji noclegu, salonem i kominkiem oraz toaletami i łazienką.