Pokój numer 2 – 4-osobowy z łazienką – Dla pary

Piętro 1 – Pokój nr 2 o powierzchni 34 m2 posiada 1 łóżko małżeńskie o rozkładaną kanapę. Pokój posiada własną łazienkę z wanną.

Na miejscu dostępny jest ogród ze sprzętem do grillowania, a w okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania jazdy na rowerze oraz innych sportów.

Piętro 1 – sień/ salon pomiędzy pokojami 2 i 3 znajduje się 32m2 wspólna przestrzeń z kanapą i wejściem do pokojów na poddaszu. Zadbaliśmy, żeby zachować oryginalne 200-letnie drewniane i ceglane elementy konstrukcji, a podłoga została wyłożona dębową deską.

Pokój numer 3 – 5-osobowy z łazienką

Piętro 1 – Pokój nr 3 o powierzchni 28 m2 jest wyposażony w 5 pojedynczych lóżek. Pokój posiada własną łazienkę z wanną. Na życzenie, dwa łóżka pojedyncze możemy połączyć w jedno łóżko podwójne.

Na miejscu dostępny jest ogród ze sprzętem do grillowania, a w okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania jazdy na rowerze oraz innych sportów.

Piętro 1 – sień/ salon pomiędzy pokojami 2 i 3 znajduje się 32m2 wspólna przestrzeń z kanapą i wejściem do pokojów na poddaszu; zadbaliśmy, żeby zachować drewniane elementy konstrukcji a podłoga została wyłożona sosnową deską.

Pokój numer 4 – 5-osobowy z łazienką – Z widokiem na Śnieżkę

Piętro 2 – Pokój nr 4 o powierzchni 28 m2 jest wyposażony w łóżko podwójne typu King bed oraz trzy pojedyncze łóżka. Pokój jest idealny dla 5-cio osobowej rodziny. W pokoju zachowaliśmy oryginalne 200-letnie belki drewniane. Na podłodze mamy dębową deskę. W pokoju znajduje się łazienka z prysznicem i pojemnymi półkami.

Na miejscu dostępny jest ogród z wyznaczonym miejscem na ognisko, przy którym można grillować. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania różnorodnych sportów jak i jazdy na rowerze.

Pokój numer 5 – 5-osobowy z łazienką

Piętro 2 – Pokój nr 5 o powierzchni 35 m2 jest wyposażony w łóżko podwójne typu King bed oraz trzy pojedyńcze łóżka. Pokój jest idealny dla 5-cio osobowej rodziny. W pokoju zachowaliśmy oryginalne 200-letnie belki drewniane. Na podłodze mamy dębową deskę. W pokoju znajduje się łazienka z prysznicem i pojemnymi półkami.

Na miejscu dostępny jest ogród z wyznaczonym miejscem na ognisko, przy którym można grillować. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania różnorodnych sportów jak i jazdy na rowerze.

Apartament + Pokój Numer 5

Apartament – to coś specjalnego i unikatowego – składa się z trzech poziomów, kuchni i toalety z wyjściem na szeroki taras z widokiem na ogród i własnym oddzielnym wejściem do Apartamentu.

  • Salon o wielkości 33m2, w którym znajduje się m.in. koza opalana drewnem oraz rozkładana kanapa dla dwóch osób
  • Antresola o wielkości 13m2, gdzie ulokowane jest 1 łóżko pojedyncze; z antresoli roztacza się przepiękny widok na Góry Kaczawskie, nazywane również Krainą Wygasłych Wulkanów;

Do Apartamentu dołączamy Pokój numer 5. Dzięki temu tworzy się wspaniały, 4-poziomowy apartament z łazienką, salonem z kominkiem i rozkładaną sofą, własną w pełni wyposażoną kuchnią z toaletą oraz tarasem. Apartament i Pokój wspólnie oferują możliwość noclegu dla maksymalnie 8 osób.

Na miejscu dostępny jest ogród z wyznaczonym miejscem na ognisko, przy którym można grillować. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania różnorodnych sportów jak i jazdy na rowerze.

Dom główny

Powierzchnia naszego domu to ponad 400 m2 obejmująca 4 pokoi do wynajmu (w tym jeden 4-poziomowy apartament)

Piętro 1 – Pokój nr 2 o powierzchni 34 m2 posiada 5 wygodnych łóżek pojedynczych, które można w dowolny sposób aranżować (łączyć w podwójne łóżka lub rozsuwać). Pokój zawiera również piękną łazienką, w której staraliśmy się zachować stare belkowania pochodzące sprzed 200 lat. Łazienka posiada wannę z prysznicem oraz widok na Karkonosze. Na podłodze znajduje się drewniana sosnowa podłoga.

Piętro 1 – Pokój nr 3 o powierzchni 28 m2 jest wyposażony w łóżko podwójne typu King bed  i rozkładaną kanapa z możliwością spania; w pokoju zachowaliśmy liczne drewniane elementy konstrukcji. Na podłodze mamy dębową deskę. W pokoju znajduje się łazienka z wanną z prysznicem.

Piętro 1 – sień/ salon pomiędzy pokojami 2 i 3 znajduje się 32m2 wspólna przestrzeń z kanapą i wejściem do pokojów na poddaszu; zadbaliśmy, żeby zachować drewniane elementy konstrukcji a podłoga została wyłożona dębową deską. Ta przestrzeń to dodatkowe 2 miejsca do spania na rozkładanej kanapie. Idealne dla niespodziewanych gości.

Poddasze – Pokój  nr 4 o powierzchni 32 m2,  jest wyposażony w łóżko podwójne typu King Bed oraz 3 łóżka pojedyncze; pokój posiada zachowane drewniane elementy konstrukcji szczytu dachu, dębową podłogę a także piekny widok na pasmo Karkonoszy oraz Grzbiet Kamienicki. Dodatkowo w pokoju zawieszona jest huśtawka dla relaksu gości. Łazienka wyposażona jest w prysznic.

Poddasze – pokój  nr 5 o powierzchnii 32m2, jest wyposażony w łóżko podwójne typu King Bed oraz 3 łóżka pojedyncze; pokój posiada zachowane drewniane, szczytowe belkowanie; Łazienka wyposażona jest w prysznic.

Apartament– to coś specjalnego i unikatowego – składa się z trzech poziomów: kuchni i toalety z wyjściem na szeroki taras z widokiem na ogród; salonu o wielkości 33m2, w którym znajduje się m.in. koza opalana drewnem oraz rozkładana kanapa a także antresoli 13m2, gdzie ulokowane jest 1 łóżko pojedyncze; z antresoli roztacza się przepiękny widok na Góry Kaczawskie, nazywane również Krainą Wygasłych Wulkanów; do apartamentu dołączamy również pokój nr 5; zamykamy go wtedy od sieni i środkowych schodów. Dzięki czemu tworzy się wspaniały apartament, z własną w pełni wyposażoną kuchnią, tarasem, licznymi możliwościami aranżacji noclegu, salonem i kominkiem oraz toaletami i łazienką.